Krabbels & Babbels

Vacatures

Stage

Stage

Wil je graag stage doen in één van onze vestigingen? Dat kan!

Heb je zin om aan de slag te gaan met kinderen en hun context? Dan kan je je vraag rechtstreeks doorgeven aan onze stageverantwoordelijken.

We hebben stageplekken voor

Sociaal werk

Voor het academiejaar 2020-2021 is de stageplaats voor sociaal werk bij CAR De Locomotief al ingevuld. De plaats komt pas opnieuw vrij vanaf september 2021.

CAR Klim Op Eeklo Caroline Braem caroline.braem@arcklimop.be
CAR De Locomotief Ninove Silke Backaert silke.backaert@arclocomotief.be

Psychologie

Voor het academiejaar 2020-2021 zijn de stageplaatsen voor psychologie al ingevuld. De plaats komt pas opnieuw vrij vanaf september 2021. In CAR De Springplank en CAR De Locomotief is er pas plaats vanaf september 2022.

CAR Klim Op Eeklo Patricia Scheirlinckx patricia.scheirlinckx@arcklimop.be
CAR De Springplank Lede Annelies Van der Vorst

annelies.vandervorst@arcspringplank.be

CAR De Locomotief Ninove Ann Van Maele

ann.vanmaele@arclocomotief.be

CAR De Schakel Wetteren Joke Pincket

joke.pincket@cardeschakel.be

Psychologisch consulent

CAR Klim Op Eeklo Ingrid Jonckers ingrid.jonckers@arcklimop.be

Kinesitherapie

CAR Klim Op Eeklo Alien Schoenaers alien.schoenaers@arcklimop.be
CAR De Schakel Wetteren Paloma Sanchez paloma.sanchez@cardeschakel.be

Ergotherapie

Voor het academiejaar 2020-2021 is de stageplaats voor ergotherapie bij CAR De Schakel al ingevuld. De plaats komt pas opnieuw vrij vanaf september 2021.

CAR Klim Op Eeklo Annelies De Baets annelies.debaets@arcklimop.be
CAR De Springplank Lede Kaat De Roeck kaat.deroeck@arcspringplank.be
CAR De Locomotief Ninove Kathleen Neirinckx kathleen.neirinckx@arclocomotief.be
CAR De Schakel Wetteren Evy Deketelaere evy.deketelaere@cardeschakel.be